Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Atrej:Příběh vládce

Obrazek

Stargate Open/Odyssey

 

Začátek malého hráče


Už je tomu dávno co jsem se lognul do SGO.Já jakožto tou dobou už druhým věkem na SGG jsem toužil po něčem víc než je jenom obyčejný občan a tak jsem hledal něco,kde bych se mohl lépe prosadit.SGO byla celkem dobrý nápad za zkoušku člověk nic nedá.Tak jsem i já malý hráček rozhodl se pro velký krok na SGO.První dva dny nebyli problém osídlovat mě už naučili na SGG,ale problém se objevil poté.Moje planetky začali jedna po druhé upadat v moc cizích vládců a co se mnou dál.Nikdo mě tehdy nechtěl,nikdo mi neporadil,ale je důležité říct že já jsem sám o pomoc nepožádal moje hrdost mi to nedovolila.Všechno zlé je však pro něco dobré všiml si mě hráč roquet a pozval mě do své aliance,jejíchž jméno už si bohužel nepamatuju,ale i to nemělo dlouhého trvání roquet se hrou skončil teda alespoň myslím a aliance padla.


Stražcovia_galaxie


Tentokráte už jsem si pomohl sám našel jsem si alianci,která „odpovídala“ mým vlastním představám a to Stražcovia_galaxie.Tuto alianci vedl hráč pod nickem Stanley.Rychle jsem se v této alianci dostával nahoru,ale ani to nestačilo abych se vyrovnal těm ve kterých jsem viděl své vzory.A to byli hráči aliance vládci_sustav – jako Ra, Apophis, Sokar, Anubis.Ty měli v té době celkem navrh.A to že mám rád staroegyptskou mytologii jim jen přidávalo body,ale nebyli jediní.FBITuco taky v té hře ještě byl hráčem a více než dobrý a Masha,kterého jsem znal z SGG jakožto ministra Ori.Zpět ke mně.Rostl jsem ve své alianci a se mnou i moje aliance.Bohužel to bylo vše co jsem v této alianci dokázal.Do hry se připletl můj bratr hrál jako Dtoxik a my se zrovna nemáme v lásce.Tak jsem se rozhodl alianci Stražcovia_galaxie opustit.

 

Rytíři_Orionu


Sólová dráha nebyla zpočátku moc úspěšná,ale to se časem podá:-D.S optimismem jsem sbíral sestavu hráčů.Sehrání nám netrvalo dlouho.Rychle opět známá cesta na horu.Pár válek vyhráno,pár remíz a objevili se také prohry přiznávám.Normální aliance,ale mě to jaksi nestačilo chtěl jsem víc.Zatím jsem si šel a nutno podotknout že i cestou,která nebyla zrovna fér.Obcházel jsem svého zástupce tehdy Oneila a teď toho lituju,ostatně už tehdy jsem toho litoval.Docela jsme se krz to pohádali a dost silně tak tak moje vůle udržela alianci pohromadě skoro moje hrabivost zapříčinila pád mého prvního díla.Tento „úspěch“ skončil definitivním krachem Rytířů.Odešel jsem abych založil novou alianci.


Arienské_císařství


Tehdy vznikla tato aliance.Přitáhl jsem současníky teda alespoň část z nich,ale ty lepší sem v Rytířích nechal.Vůdcem rytířů se stal Sarisss a já se vidal založit to co bylo mým snem,ale jak to pojmenovat.Tehdy vzniklo Arienské císařství.Ten název jsem vzal od hrdinů mojí knížky no knížky......příběhu který píšu.Dal bych vám ho sem,kdybych ho psal na pc,ale píšu v ruce a přepisovat to nebudu omlouvám se.No ale zpět.Mým zástupcem se stal tuším Snow45.Tím započal můj velký svět nabral jsem lidi a začal budovat svojí mírovou politiku.Dost se mi dařilo než mě spojenecké války přivedli proti alianci Vladci_Temnoty a tamějšímu vůdci TRINACTY.Z války se nakonec stalo velké spojenectví dokonce tak velké že jsme spolu založili CÍP.


Císařský pakt


Zkráceně CÍP byl společným dílem mě a TRINACTY,ale vzhledem k tomu že to byl můj nápad dostal pakt jméno jaké jsem mu dal.Rychle se rozrůstal a měl velmi dobrou organizaci dobře fungoval,než se mi pod ruku dostala aliance Masterly.Potřebovali pomoc ve velmi těžké válce proti alianci Nord_Storm.Byla vyhlášena válka silnějšímu nepříteli než jsme byli mi sami a byla dohodnutá cena za mír pro obě aliance,vše probíhalo podle plánu než vůdce Nord_Storm se rozhodl že nepustí Masterly a přitom už naqadah za mír dostal.My už jsme měli válku ukončenou a proto jsme nemohli nijak zasáhnout a tak jsem požádal o pomoc Mashu a on mi vyhověl.Válka skončila a mě to ukázalo jenom to že pakty založené na vojenské pomoci nejsou příliš reálné a tak jsem CÍP rozpustil.Jedno pozitivum však toto období mělo u Masterly jsem našel hráče,tedy zástupce aliance jménem Jacob_Angelus,kterému jsem pomohl ze spárů dn13 a nechal ho založit alianci.Jacob se poté stal naším nejoblíbenějším zástupcem,vystřídal tak krásnou Hathor,která byla obrovským lákadlem a dovoluji si říct že i nejsilnější zbraní Ariánů, a jako Ghall.ViCath i nejznámější představitel ariánské myšlenky a vidiny vesmíru sgo.


OSN


Ať už vidouc náš úspěch nebo ne dostali Ariáni se mnou návrh o to abychom zkusili pomoci alianci TAKEDA a jejímu vůdci Samurai_Hiroiuki při tvorbě OSN,že se nám naše zkušenosti z CÍPu budou hodit.Tak jsme přijali a já se stal tuším předsedou valného shromáždění.Tato funkce mě těšila,ale to se rychle měnilo neboť jsem začal plnit funkci úředníka,který svolával vůdce na schůze.Na jedné schůzi se řešili spory s Utp a 8 divov Sokar92 z Temných_sil jasně prosazoval válku já a pár dalších jsme odmítli.Strhla se k tomuto sporu velká hádka.Končila ariánským pseudodchodem z OSN.Říkáte si pseudoodchod o co jde?To je jednoduché.Odešli jsme abych domluvil smlouvy o neútočení s Exodusem a Mashou a pak jsem dal OSN nabídku.Že se s Ariány vrátíme,ale jen když budou respektovány naše smlouvy a tak se také stalo.Smlouvy byli repektovány až do konce věku.OSN však už nebyla jako dřív a proto taky byla uzavřena a na začátku nového věku nebyla znovu otevřena.Staré padlo a tak náš zástupce byl změněn Ghall.ViCath odešel po svém,ale na oplátku nám přivedl novou zástupkyni lady Liku,která je s námi do dnešní doby.


Nový Ariáni


Tak skončil zlatý věk Ariánů.Nyní jsme respektovanou neutrální silou a už se nesnažíme o dynamický rozvoj jako dřív.Bez spojenců na planetky tak vypadá naše současná hra.Dost hráčů už prošlo naší aliancí a rád věřím že ji dost ještě projde.Mezi nejznámější Ariány patří kromě Ghall.ViCath a Liky(naše nejlepší zástupkyně) také Rifleman(současný vůdce Masterly),Nillgardiar(dříve jako Raiak12),Hathor(sestra od hráče temný_apofis),Hovo(věčný spamer) a v neposlední řadě i já.

 

Konec císařství

Blíží se den,kdy proběhne další restart a s ním i definitvní konec aliance Arienske_cisarstvi,proběhne pár drobných změn v naší hře a našich hráčích......vše se změní.......a vznikne United_kingdom_of_Aria

 

United_kingdom_of_Aria

 

Vznik spojeného arianského králoství sebou přinesl pár změn.Sice vedení vůdce Atrej a zástupkyně Lika zůstalo.Přibylo pár nových hráčů a jelo se.Ariáni jakožto spolkové království první věk získali svá rekordní umístění a to ve všech kategoriích jako nikdy předtím.Po konci tohoto věku začal prázdninový věk.I přes nepřítomnost vůdce Atreje odvedla lady Lika a vůdce Ghall.ViCath úžasnou práci a je třeba jim za ní věčně děkovat a tak také bude učiněno.

 

Aria

 

Poslední dobou a v souvislosti se zkrácením znaků v názvech aliancí jsme se rozhodli přejmenovat naší ali na Ariu. Toto jméno si brzy získalo a neustále udržuje respekt především v oblasti války, kdy jsme jediná aliance, jež je respektována jako mírová a kupovidu se to udrželo i za velmi krátkou dobu mého adminovaní, po níž se s radostí vracím do náruče arianské říše...

Saris

Jeden z mých skvělých hráčů, kterému bylo kdysi dávno svěřeno opatrování aliance Rytíři_Orionu a nyní je opět zde se mnou.

Toto je to co o sobě napsal on sám:

 

Tak tady máš ten textík ... nevim co jsem tam měl napsat něco malo sem vypotil ale řikam ti slohovky psát neni moje silna stránka, tak trošku přivři oči nad tim dílem xD ... jo a taky kvuli našemu nářeči možna některé slova budou vypadat trochu jinak tak se za to omlouvám. (:

Jednou s velkou nudou přišel nápad zahrát si nějakou hru jejichž děj znám s televize ... tak sem tak bloudil po netu a narazil sem na SGO a od prvních momentů hraní jsem věděl že jsem narazil na to správné.Na začátky mého hraní si již moc nepamatuju ale pamatuju si jednoho výborného hráče jménem Atrej který mě to pořádně naučil. Nějaký ten věk pod jeho velením v alianci jsem strávil a získal mnoho zkušeností.Tak teď jsem tady v Mocné Arii s Mocným Velitelem Atrejem a supernimi hráči Likou, Arkantosem, DJ.Sniperem, Hovim, toxiclem a Baví mě to více než před tím super parta a zatim uplně suprova hra ... Zdraví Saris

Memoáry

Minulý, možná předminulý věk jsem přišel o tři své hráče a dlouvěké hráče a dá-li se tomu tak říct i spolupracovníky a trošku mě zamrzelo, že si toho málokdo všiml a to se jednalo o hráče celkem známé a populární a tak trochu ze smutku a trochu ze vzteku rozhodl jsem se pro ně napsat tento článek, aby byli připomenuti třeba i pro ty, kteří je znali málo a proto prosím famfáry pro bývalé hráče, kteří se zařadili do síně slávy a to nejen té mojí arianské.

 

 

Ghall.ViCath (dříve Jacob_Angelius)

Ghalla znám už hrozně dlouho, ale my dva jsme spolu nezačínali. Ghall začínal pod nickem Jacob_Angelus a vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo zjistit z jeho minulosti SGO víc povím jenom o to co jsme spolu zažili. Ghall, tehdy J_A mě oslovil, neboť jeho aliance Masterly usilovala o vstup do CÍP (císařský pakt – jedno z prvních velkých společenstev). Co jsem tak vyzjistil tak mezi ním a tehdejším vůdcem aliance dn13(dnes ho znáte jako Newone) nebyl podle Ghalla zrovna ideální a tak jsem ho po rozpadu CÍPu požádal aby vytvořil vlastní alianci. Byl to jeho sen a já mu ho splnil, ale abyste nemuseli číst jenom moje slova, zeptal jsem se dn13(Newone) jak to tenkrát viděl a on mi na otázku jak to probíhalo a o si myslí o Ghallovi řekl mi: „Tak jo byl vpohodě nabral jsem ho tenkrát do ali. byl dobrej.. ty jsi měl nějakej ten spolek aon to tenkrát domluval.. a hrálo se sním dobře akorát si pak umyslel že chce svojí ali. tak odešel.. jsme si pak ještě trošku psali a pomáhali si .. ale pak šel ktobě do ali. a já to bral jako zradu.. a řekně me že odtý doby jsem se sním nebyvil.. ale myslím že to byl dobrej hráč.. ne nejlepší ale dobrej určitě.. a jak si sám tenkrát myslím říkal že je to dobrej diplomat.“ Dál už Ghall trpěl a úpěl pod mojí krutovládou, dá-li se tomu tak říci. Dn13 se mi ztratil z dohledu a ani se mu nedivím mohl jsem za to, ale vlastně i nemohl, přijde na to jak to člověk bere. Ghall potom poznal arianskou výchovu, vždycky se snažil udělat to nej chtěl mě chránit tak zakládal aliance na obranu mých a škoda, že málokdy úspěšných tak se mi Ghall čas od času vracel a čas od času zase odcházel. Ani náš vztah nebyl vždycky ideální často jsme se hádali, ale nakonec vždy bylo všechno vyřešeno a teď nyní poslední věk bylo vše ztraceno. Ghall měl svých problémů dost a musel odejít v dobách největší slávy Arie.

 

Temný_Apofis :

Abyste nemuseli číst pořád moje slova poprosil jsem TA aby svůj příběh, svojí cestu SGO napsal sám a on vyhověl, tady máte jeho slova: Stargate Odyssey, hra která mi přinesla nové kamarády/ky, pobavila, ale i zarmoutila. Jak jsem se k této hře dostal? Nebyla to ani tak dlouhá cesta, vše začalo mou rezignací z postu ministra na SGG (podrobnosti vážně nebudu ROZEPISOVAT). Tou dobou jsem hledal něco, čím bych se zabavil. Flash hry mi dlouho nevydrželi a já si všiml že je možná registrace na Stargate Open(starý název Open změněn na Odyssey). Byla 1/3 nebo ½ zkušebního věku, zalíbilo se mi tam, protože se začalo dařit. Postupem času jsem se dozvěděl o té skvělé možnosti založit alianci. Našetřit na ni nebyl problém a tak poprvé vznikly Temné Síly. Bál jsem se aby mě nesmazali alianci(v té době se mazali po 72h). Tak jsem začal obepisovat bezalianční hráče. Přesné složení nepovím, nemám šanci si vzpomenout. Ovšem na dva členy nezapomenu. Začalo to nevině poslal jsem asi 70 zpráv z toho většina neopověděla nebo že ne. Ale našli se i takoví co vstoupili(v té době jsem nevěděl prakticky nic o systému sgo, ale dost se blížil sgg, proto mi začátky nedělali takový problém). Do konce věku jsem snažil psát si s nimi na aliančním fóru, což bylo pro mě úžasný když někdo přišel a pokecal. O ostatní fóra jsem vůbec neměl zájem. V té době jsem poznal báječného člověka, který to se mnou táhl až skoro do konce. Byl to Sokar92(dále už jen soki). Člověk co přišel na sgo stejně jako já, taky se spíše zajímal o sgg, ale postupem času jsme se oba čím dál tím víc uchylovali k SGO. Uplynul věk a začal pravý první věk, opět jsme založili Temné_Síly, tentokrát zase jiné složení, kromě nás dvou, ale našli jsme i jednoho zapomenutého ufonka, Zodiaque1 se přidal do naší ali, byl to taky jeden z mála členů co vydrželi. Věk byl dosti zajímavý moc se nám nedařilo, snažili jsme se uplatnit taktiku sgg, ale nepovedlo se. Tento věk nám aliance Ohniva_Ruka s ovečkou v čele znepříjemňovala život. Ale i to se dalo přežít. Byl to sice věk utrpení, jelikož byly prázdniny, ale muselo se to dát. Zase jsem se snažil komunikovat přes ali pln. Další věk a další věk. Stával jsem se stále zkušenějším a zkušenějším, hrála jsem na rank i na planety, ale i jen tak pro kamaráda. Za velikou zmínku snad stojí že jsem potkal Elišku, báječnou ženu, která uměla povzbudit (hrála jako teebee, ale mnozí nebudete znát). Připojil se také jeden hráč věrný Leroy_I., můj svět bylo SGO, dávno jsem přestal hrát sgg, dávno jsme se soustředil na sgo, konečně se nám začínalo dařit. Aliance se uchycovala v top 20. Ale s vyšší pozicí přicházeli i větší problémy. V té době se rozjížděli Masha, Exodus a Apophis. Utopie a heh... to byly aliance, které prostě vládly. Jenže co to bylo proti Wilikovi a jeho Wilikovcům, ti byli hrozba. Na to se rozhodl reagovat hráč, jehož znáte asi všichni díky jeho povídání o Japonsku, ano Samurai_Hiroiuki, založil tehdy společně s Atrejem OSN. Spolek co měl být proti Wilikum a vzájemně si pomáhat. Tehdy jsem potkal Atreje a jeho Ariány. Možnost taky podotknout že jsem objevil Neutrální planetu a ostatní, začal jsme se rozepisovat a začlo pro mě období spamu. Začalo mě to moc bavit a mám radost z toho jak koho jsem na fóru poznal Získal jsem tak i svůj první status – Moderátor. Příští věk se pak přidal i učitel, dalo by se říct že jsem začínal mít nějaký význam. Za celou tuhle dobu asi 1 roku se SGO velice změnilo, ne jen názvem, ale i svou podstatou už bylo jiné než sgg, i když mnohdy stejné. I já jsem byl jiný, zkušenější. Byl to zvláštní pocit když vyhráváte nad slabýma. Ale to nevydrželo, jakmile zpozorovali silnější že se rozvíjíme zakročili. Ovšem možná nás ničili, ale nerozdělili jsme se. Staré věky SGO, ty o kterých ví málokdo už byly plné bugů, můj postup byl i v alianci Blood Angels, sesterské alianci TS, chtěli jsme prostě hrát na rank no a díky skvělému bugu jsme prohráli. Někteří o něm jistě ví. Elišku už nebavilo jen tak se ničit tak odešla a já s ní z Temných sil, šli jsme do aliance The Fifth Element, ale to nám dlouho nevydrželo a příští věk jsme se vrátili do TS. Ovšem co nás čekalo bylo TAKUŠ, spolek nejmocnějších aliancí, také se začíná projevovat vlkodlak, který začínal v mé ali, ale dlouho nevydržel kvůli svým radikálním názorům. V té době si prostě každý mohl dělat co chtěl, ikdyž občas nějaký admin zasáhl a někoho smazal, prakticky to bylo jen hráčích. Adminé jen restartovali.:-) Vrátím se teď trošku k NP, zde jsem poznal úžasné lidi jako Marty92, DeathPaint, Crusher atd. Dokonce se mi povedlo nabrat poslední možný status AM tým. V té době už se SGO hodně změnilo, ušlo dlouhou cestu, stejně jako já. TS se málem stali členy TAKUŠ, zde jsem poznal Matýska, skvělej hráč, prostě legenda – veterán. I trošku poznal velkého Apophise. Na pár týdnů jsem se uchýlil také k Ariánům a tam se s nimi více poznal, je to banda super lidiček, ti nejlepší co jsem poznal. Začal jsem taky společně s FBITukem psát příběh. Nic moc, protože i v něm měl prsty Masha. Znáte přísloví „Za vším hledej ženu.“, tak na sgo by spíše platilo za vším hledej Mashu. Ten se společně s Apophisem stal další věk adminem. SGO se poté změnilo, začlo období mashovských změn. Tehdy SGO nabralo opět novou tvář, otázkou je jestli byly změny dobré? Někteří říkají že ano, jiní že ne. Já se přikláněl k názoru že změny jsou dobré, i když jsem strašný stereotyp, mi připadá.:-) Spousta lidí bylo proti Mashovi, jiní zase získávali výhody z toho že je Masha nahoře, nebudeme si povídat lží, že? Ano veřejně se klidně přiznám, nemám co ztratit, že jsem se snažil dostat na mashovo místo, jednal jsem se Seikosem za jeho zády, no a co? Stejně víte jak to dopadlo. Možná se vám zdálo že s Mashou na fóru dobře vycházíme nebo že mi dává bonusy, ale zdání klame a v tomto případě 2x tolik. Udělal jsem hodně věcí co nebyly zrovna nejlepší, ale no a co? Jestli si někdo myslíte že jste pan „Dokonalý“, tak to se sakra pletete, nikdo není. Ovšem někteří si na to hrají a pak to tak dopadá. Je spousta hráčů co by zasloužili přes hubu, když to řeknu tak. Je spousta co by měli dostat kamenem, ale také spousta co se snaží jako kdysi já, získat slávu. Ale v této době se mluví jak pomáháte nováčkům, ale podívejte se na sebe, neděláte nic pro ně. Nováčkovské aliance? K čemu?! Kdyby jste radši omezili ty silnější ne dělat hovadiny pro nováčky. Můžete dát nováčkovi cokoliv a stejně skončí, protože ho silnější sejmou. Až si tohle uvědomí tam nahoře, třeba se něco změní a třeba taky ne. Tahle hra je velice návyková, ale musíte tam mít někoho jako podporu, jinak to nepřežijete.:-) Co dodat, nebýt pár hráčů ještě bych hrál, ale proč se stresovat? Je zajímavé jak to kdo je admin ovlivňuje hráče. Např. když začal s adminováním Masha já začal hrát opět sga. Ano snaží se dělat dobrý příběh a lepší hru, ale vracím se ke starým časům a říkám si nebyli lepší? On si náš Masha bere vše osobně a je prostě strašně arogantní. Klidně mi utrhněte hlavu nebo mi nadávejte za to, je mi to jedno. Tento článek jsem napsal jen kvůli Atrejovi. Poslední věk

(aktuální věk) pro mě přinesl něco nového. Možná to bylo ovlivněné soukromím, ale prostě jsem nechtěl poslouchat jak Masha píská, naše pře byly častější až to vedlo k odebrání mých statusů. A pak jsme dostal mega bobra, což mě přivádí k otázce, má na tohle vůbec právo? Myslíte si že admin je vším? Jen prostě zkazil moji hru. Proč jsem skončil? Má to více příčin, Soki mě opustil - přestal hrát, dost hráčů už mě začínalo štvát, zbylo mi jen pár hráčů co se s nima dalo bavit a ještě se hádat s Mashou. Jako můj názor je jeden a každý má právo mít svůj. Já vám ho brát nebudu. Chci moc poděkovat hráčům co jsou moji přátelé, kamarádi, ale i těm co si se mnou jen povídali. Prostě jsem poslední věk přišel o vše, s i bez mého přičinění byla jediná cesta a to SMAZÁNÍ. Je možné že někdy se vrátím, ale podle toho co se ke mě dostává za informace radi ne. Všichni, kterých si vážím to ví, všechny co nenávidím to taky ví. Poroto nebudu psát dlouhé seznamy. Mějte se kamarádi. Měj se SGO. Sbohem.

 

Pro Atreje

Temný_Apofis
11.4.2009